Форум за сојузот U.E.D
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Како ви се допаѓа новиот скин?

Go down 

Новиот скин?
1. Супер е!
86%
 86% [ 6 ]
2. За никаде е!
0%
 0% [ 0 ]
3. Стариот беше подобар!
14%
 14% [ 1 ]
Општо гласови : 7
 

АвторПорака
tupacan
Администратор
tupacan

Број на мислења : 81
Join date : 2009-04-01
Години : 30
Локација : Штип

ПишувањеПредмет: Како ви се допаѓа новиот скин?   Сре Апр 15, 2009 10:46 am

Што мислите за новиот скин? Добар е, или стариот беше подобар?
Вратете се на почетокот Go down
http://directorate.ogamehof.com
Mr HackБрој на мислења : 12
Join date : 2009-04-03
Локација : macedonia

ПишувањеПредмет: Re: Како ви се допаѓа новиот скин?   Нед Апр 19, 2009 1:26 pm

mene stariot mi bese podobar........ king
Вратете се на почетокот Go down
bojanrnr
VIP


Број на мислења : 20
Join date : 2009-04-04
Локација : Skopje,Macedonia

ПишувањеПредмет: Re: Како ви се допаѓа новиот скин?   Нед Апр 19, 2009 8:46 pm

super e !!!! cheers
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како ви се допаѓа новиот скин?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како ви се допаѓа новиот скин?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Оф Топик-
Отиди до: